שאלות נפוצות

 האם ניתן להכניס את המוצרים למדיח?
לא! ניקוי מוצרי מי סטייל במדיח יכול להרוס את איטום הוואקום הכפול אשר שומר על המשקה קר וחם ודואג שהמוצר לא "יזיע" מבחוץ. יש לשטוף ידנית בלבד ובהתאם להוראות השימוש שמגיעות עם המוצר.

מהם זמני האספקה למשלוח ?
1-4 ימי עסקים. יום עסקים לא נחשב יום ההזמנה, שישי שבת, ערבי חג, ומועדים מיוחדים.
למעט ישובים מרוחקים אשר זמן האספקה שלהם 2-6 ימי עסקים.

ההדמיה בעיצוב אישי חורגת מהמיקום שלה זה יראה ככה? 
ממש לא! שימו ♥ הממשק שלנו מותאם למובייל ואכן יכול להיות שההדמיה תעלה טיפה על הסמל. נתן לראות בכל עמוד עיצוב אישי תמונות של לקוחות (בביקורות) שתראו שכל מוצר יוצא סימטרי ויפה ללא פשרות!

מאיזה חומרים המוצרים עשויים?
כל המוצרי מי סטייל מיוצרים מפלדת אל חלד 304, ובעלי איטום וואקום כפול ששומר על המשקה קר/חם לאורך זמן. כל מוצרי מי סטייל בעלי אישור ממכון התקנים הישראלי והם ללא טעמי לוואי!

מאיפה מתבצע איסוף עצמי ותוך כמה זמן?
הזמנה מוכנה תוך יום עסקים, ברגע שההזמנה מוכנה וזמינה לאיסוף מקבלים הודעת sms המכילה את כל הפרטים. האיסוף מתבצע מנקודת החלוקה שלנו ברחוב החסידה 2 קדימה-צורן חנות קנדי-לי. כשמגיעים אל החנות מציינים את השם המלא ומספר ההזמנה ומיד מקבלים את החבילה. אין להגיע לחנות ללא קבלת אישור שההזמנה מוכנה ובחנות. שימו ♥️♥ יש הבדל בין אישור הזמנה לאישור שהחבילה מוכנה לאיסוף בחנות.

איך מעצבים אישית את המוצר אישית?
עיצוב המוצרים מתבצע בעמודי המוצר שמתחילים בשם "עיצוב אישי", צריך לבחור קודם, גודל->צבע->צורה->פונט-> וכותבים את השם שרוצים. שימו ♥ שהחריטה יוצאת פרופורצינלית למספר האותיות שכתבתם ולפונט. ניתן להתבונן בעמוד הביקורות שלנו שם תראו את הלקוחות מציגים את המוצרים שעיצבו!

האם ניתן לעצב את המוצר בציור/לוגו משלך?
ניתן לעצב את המוצרים בכל לוגו וצורה שתרצו כל עוד הציור/הלוגו שייך לך בלבד ואין בו פגיעה בזכויות יוצרים. ניתן לפנות אלינו בוואטצאפ ובמייל – mestylebottle@gmail.com